Letovice.cz - Registr firem

Spolupráce
   Už se Vám určitě někdy stalo, že jste hledali nějakého řemeslníka, firmu či poskytovatele nějaké specifické služby v našem městě nebo blízkém okolí, ale jak naschvál není po ruce žádná vizitka, leták či katalog, ve kterém byste kontakt rychle našli a hlavně s aktuálními údaji.

   Mně se to stává docela často, i když většinu firem v Letovicích znám. Občas zjistím, že hledám službu daleko od Letovic, a on ji poskytuje soused o pár domů ode mne. Na zabouchlé dveře nebo zalomený klíč mám na telefonu někdy i každý týden dotaz. Tuto službu bohužel, neposkytuji, a tak zakázku předávám dále.

O něčem, co by tohle vyřešilo, jsem přemýšlel již delší dobu.

   Věřím, že tyto stránky a registr firem tomu budou nápomocny a naleznete potřebný kontakt rychle v aktuální podobě, a to kdekoliv na počítači či telefonu.

   Nechci web, který bude zaplněn zbytečnými informacemi, ale jistě je spousta námětů, jak přispět k informovanosti všech občanů Letovic, něčím co za to stojí.

   Velmi rád proto uvítám jakékoliv nápady, podněty, případně nabídky spolupráce. Rád bych, aby se web rozvíjel s pomocí nás všech a měli jsme jako občané Letovic návštěvníkům stránek co nabídnout.

   Za provozovatele

                Luboš Fadrný


Podněty můžete zaslat na mail: letovice@letovice.cz


Aktuálně:

Máte-li jakékoliv materiály z období povodní v Letovicích, fotografie, videa na jakýchkoliv nosičích a můžete je poskytnout, budu moc rád. Po digitalizaci je vrátím v pořádku.